Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю

Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю

 

Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю (Eddie Wu Kwong Yu) народився в 1946 році в сім’ї потомствених військових, майстрів сімейного мистецтва Тайцзицюань Стилю Ву.

Його прадідом був Великий Майстер У Цзяньцюань, який був воїном елітного батальйону охорони імператора. Завершивши роботу свого батька Майстра Цюань Ю, Майстер У Цзяньцюань закінчив створення сімейного стилю Ву (У) Тайцзицюань.

Майстер Едді Ву з шести років займався у свого діда, старшого сина У Цзяньцюаня Майстра У Гуньі і потім у свого батька Майстра Ву Тай Квея.

Майстер Едді Ву здобув вищу освіту інженера авіабудування в Англії.

У 2000 році він повернувся в Гонконг щоб продовжити справу своєї сім’ї і почав навчати студентів Гонконгської Академії Ву Стилю Тайцзицюань.

У 2005 році після смерті Гранд Майстра Ву Тай Сіна Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю очолив Сім’ю, Міжнародну Федерацію і прийняв обов’язки “Gatekeeper” ( “Хранитель Воріт”) сімейного стилю Ву Тайцзицюань.

 

Під час свого візиту до Києва Гранд Майстер Едді Ву дав інтерв’ю для українського журналу бойових мистецтв “Воїн світла”. Журнал опублікований в серпні 2019 року.

Стаття в журналі

2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com