Про нас

Київський Навчальний Центр Міжнародної Федерації Тайцзицюань Стилю Ву

 

Школа Ву Стилю Тайцзицюань була заснована 2 червня 2018 року Віктором Барашивцем для надання можливості вивчати та практикувати оригінальний Ву стиль Тайцзицюань сім’ї Ву як бойове мистецтво, філософію життя і шлях до довголіття.

У січні 2019 школа була сертифікована Гранд Майстром Едді Ву Квонг Ю і отримала офіційний статус Київського Навчального Центру Міжнародної Федерації Тайцзицюань Стилю Ву зі штаб квартирою в Гонконгу https://www.wustyle.com. Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю прямий нащадок Великих Майстрів Сім’ї Ву і “Хранитель Воріт” мистецтва сім’ї. Віктор Барашивец учень Гранд Майстра Ву, сертифікований інструктор Міжнародної Федерації Тайцзицюань Стилю Ву і студент Академії Тайцзицюань Стилю Ву в Гонконзі.

Заняття в навчальному центрі з січня 2022 року будуть проходити у новому залі за адресою: м. Київ, вул. Оленівська, 25. Гуртожиток Університету інфраструктури та технологій. 1-й поверх. Станція метро “Тараса Шевченка”, Поділ. В даний час у залі відбувається ремонт.

Набір груп для початкового рівня навчання проходить з серпня по вересень кожного року. Навчальний процес для груп всіх рівнів починається з жовтня місяця і закінчується в червні. У літні місяці заняття проходять за програмою повторення і закріплення матеріалу.

У зв’язку з відкриттям нового залу набір груп буде у січні 2022 року

2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com