Про нас

Київський Навчальний Центр Міжнародної Федерації Тайцзицюань Стилю Ву

 

Школа Ву Стилю Тайцзицюань була заснована 2 червня 2018 року Віктором Барашивцем для надання можливості вивчати та практикувати оригінальний Ву стиль Тайцзицюань сім’ї Ву як бойове мистецтво, філософію життя і шлях до довголіття.

У січні 2019 школа була сертифікована Гранд Майстром Едді Ву Квонг Ю і отримала офіційний статус Київського Навчального Центру Міжнародної Федерації Тайцзицюань Стилю Ву зі штаб квартирою в Гонконгу https://www.wustyle.com. Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю прямий нащадок Великих Майстрів Сім’ї Ву і “Хранитель Воріт” мистецтва сім’ї. Віктор Барашивец учень Гранд Майстра Ву, сертифікований інструктор Міжнародної Федерації Тайцзицюань Стилю Ву і студент Академії Тайцзицюань Стилю Ву в Гонконзі.

Заняття в навчальному центрі проходять по вівторках і четвергах з 9.00 до 11.00, по середах з 20.30 до 22.00 та щоп’ятниці з 19.00 до 20.30 в фітнес-залі будівлі “Київпроект” за адресою вул. Богдана Хмельницького 16-22 (Метро “Театральна” або “Золоті ворота”). А також по неділях з 9.00 до 11.00 в парку КПІ (Метро “Політехнічний університет”) за головним корпусом університету на майданчику перед центральним входом до Центру Культури та Мистецтва КПІ. У холодну пору року недільні заняття проводяться в залі.

Набір груп для початкового рівня навчання проходить з серпня по вересень кожного року. Навчальний процес для груп всіх рівнів починається з жовтня місяця і закінчується в червні. У літні місяці заняття проходять за програмою повторення і закріплення матеріалу.

2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com