Навчання і ціни

Набір групи

Набір групи початкового рівня проходить у вересені кожного року. Початок програми навчання з 1 жовтня. Щоб засвоїти програму потрібно відвідувати мінімум 2-3 заняття на тиждень у зручний час згідно розкладу. Розклад занять можна подивитися тут.

До групи набирається максимум 15 чоловік. Чоловіки і жінки з будь-яким рівнем підготовки.

Адресу та контакти дивитися тут.

 

Вартість занять

Вартість – 2000 грн в місяць.

Для сімейної пари – 3000 грн в місяць.

Що входить у вартість:
1. Відвідування занять за розкладом протягом місяця в комфортному, обладнаному залі в центрі Києва зі зручною локацією поруч зі станцією метро. Заняття в ранковий і вечірній час дають можливість підлаштувати тренування під особистий графік. Навчальна програма передбачає повторення матеріалу в ранковий і вечірній час. Розклад дивитися тут.

2. Участь у щорічному семиденному ретриті в Греції в квітні місяці. Навчання у кваліфікованих інструкторів Міжнародної Федерації Ву Стилю Тайцзицюань. Можливість обміну досвідом та знань в межах Федерації з людьми з інших країн, які практикують стиль Ву тайцзицюань. Вартість дороги, проживання та харчування оплачується додатково. Орієнтовний бюджет поїздки 500 Євро на людину. Переглянути фото

3. Участь у щорічному 5-3-х денному ретріті в Карпатах в мальовничому місці на висоті 1000 метрів над рівнем моря. Вартість дороги, проживання та харчування оплачується додатково. Орієнтовний бюджет поїздки 3000 грн на людину. Переглянути фото

4. Участь в Київських семінарах від Гранд Майстра Едді Ву Квонг Ю, Джонатана Крема і інших кваліфікованих інструкторів Федерації (в середньому 2 рази на рік за окрему плату).

Вартість приватного заняття – 700 грн / год, вартість приватного заняття для двох осіб – 1000 грн / годину.

Відвідати пробне заняття можливо тільки в серпні або вересні місяці в період набору нової групи. Пробне заняття в групі безкоштовно.

Надіслати заявку на пробне заняття

 
2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com