Навчання і ціни

Вартість занять

у групі:

Обов’язковий платіж за місяць – 500 грн. Додатково оплачується кожне заняття старшого інструктора – 200 грн, заняття інструктора – 100 грн. Обов’язковий платіж оплачується на початку місяця, відвідані заняття оплачуються в кінці місяця.

Пакет “Все включено” – 2000 грн в місяць

індивідуально:

Старший інструктор – 700 грн / год, вартість приватного заняття для двох осіб – 1000 грн / годину.
Інструктор – 300 грн / год, вартість приватного заняття для двох осіб – 500 грн / год.
У вартість приватного заняття не входить вартість оренди залу і оплачується додатково.

Відвідати пробне заняття можливо тільки у вересні місяці в період набору нової групи. Вартість пробного заняття 50 грн.

Що входить у вартість пакета “Все включено”:
1. Відвідування занять за розкладом протягом місяця в комфортному, обладнаному залі в центрі Києва зі зручною локацією поруч зі станцією метро. Заняття в ранковий і вечірній час дають можливість підлаштувати тренування під особистий графік. Навчальна програма передбачає повторення матеріалу в ранковий і вечірній час. Розклад дивитися тут.

2. Участь у щорічному семиденному ретриті в Греції в квітні місяці. Навчання у кваліфікованих інструкторів Міжнародної Федерації Ву Стилю Тайцзицюань. Можливість обміну досвідом та знань в межах Федерації з людьми з інших країн, які практикують стиль Ву тайцзицюань. Вартість дороги, проживання та харчування оплачується додатково. Орієнтовний бюджет поїздки 500 Євро на людину. Переглянути фото

3. Участь у щорічному 5-3-х денному ретріті в Карпатах в мальовничому місці на висоті 1000 метрів над рівнем моря. Вартість дороги, проживання та харчування оплачується додатково. Орієнтовний бюджет поїздки 3000 грн на людину. Переглянути фото

4. Участь в Київських семінарах від Гранд Майстра Едді Ву Квонг Ю, Джонатана Крема і інших кваліфікованих інструкторів Федерації (в середньому 2 рази на рік за окрему плату).

 

Надіслати заявку на пробне заняття

 
2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com