Набір груп

Увага! У період військового стану правил і умов набору немає. Приходьте та займайтеся.

Початок занять 20 січня 2022 року. Курси на один місяць для початкового рівня будуть проводитись у групах у ранковий та вечірній час згідно з розкладом. В одній групі до 12 людей.

Адреса: вул. Оленівська, 25. Гуртожиток Університету інфраструктури та технологій, 1-й поверх.
Станція метро “Тараса Шевченка”, Поділ.

Розклад дивіться тут за посиланням.  Вартість навчання дивіться тут за посиланням.

Набір групи в Київському Навчальному Центрі Тайцзіцюань Стиля Ву для вивчення курсу для програм-початківців на 9 місяців проходить один раз на рік. Програма навчання початкового рівня стартує з жовтня місяця та закінчується у червні. За цей період той, хто навчається, вивчає комплекс із 108 форм тайцзицюань стилю Ву, та комплекс цигун сімейного стилю Ву.

Перед початком курсу на 9 місяців початківцю необхідно пройти базовий курс 12 форм із 9 занять на місяць.

Освоївши програму початкового рівня, учні можуть продовжити навчання за програмою наступного рівня. Академії і Навчальні Центри Сімейного стилю Ву тайцзицюань знаходяться в 13-ти країнах світу і мають єдині стандарти.

Заняття роблять помітний позитивний вплив на опорно-рухову систему, а саме: сприяють вирівнюванню хребта, зміцнюють суглоби і призводять в тонус м’язи. Робота з опорно-руховою системою регулює внутрішні органи, ставить їх на свої місця, стимулює кровообіг. Практика тайцзицюань і цигун в своїй медитационной складової тренує увагу і вчить керувати емоціями. Все це призводить до загального поліпшення стану здоров’я і поліпшення якості життя в цілому. Заняття тайцзіцюань розвивають навички самозахисту.

Надіслати заявку
2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com