Набір груп

Набір груп у 2022 році буде в січні у зв’язку з відкриттям нового залу.

Заняття в м.Києві будуть проходити за адресою: м. Київ, вул. Оленівська, 25. Гуртожиток Університету інфраструктури та технологій. 1-й поверх. Станція метро “Тараса Шевченка”, Поділ.

Розклад дивіться тут за посиланням. Вартість пробного заняття 50 грн. Вартість навчання дивіться тут за посиланням.

Надішліть заявку в формі нижче і ми вам передзвонимо, щоб вибрати зручний для вас день і час.

Набір групи в Київському Навчальному Центрі Тайцзицюань Стилю Ву проходить один раз на рік. Програма навчання початкового рівня стартує з жовтня місяця і закінчується на початку червня. За цей період навчається вивчає комплекс з 108 форм тайцзицюань стилю Ву, комплекс цигун “Бадуаньцзінь” (8 Кусков парчі). Освоївши програму початкового рівня, учні можуть продовжити навчання за програмою наступного рівня. Академії і Навчальні Центри Сімейного стилю Ву тайцзицюань знаходяться в 13-ти країнах світу і мають єдині стандарти.

Заняття роблять помітний позитивний вплив на опорно-рухову систему, а саме: сприяють вирівнюванню хребта, зміцнюють суглоби і призводять в тонус м’язи. Робота з опорно-руховою системою регулює внутрішні органи, ставить їх на свої місця, стимулює кровообіг. Практика тайцзицюань і цигун в своїй медитационной складової тренує увагу і вчить керувати емоціями. Все це призводить до загального поліпшення стану здоров’я і поліпшення якості життя в цілому. Заняття тайцзіцюань розвивають навички самозахисту.

Надіслати заявку на пробне заняття
2019 © Wu's Tai Chi Chuan Learning Center, Kyiv, Ukraine
All rights reserved. Сайт создан Sailstudio.com