Онлайн заняття цигун. Комплекс Бадуаньцзинь – 8 шматків парчі

 

Три відео уроки курсу цигун. Заняття призначені для самостійного вивчення комплексу Бадуаньцзинь, в перекладі як “8 шматків парчі”. Курс був записаний в період карантину Covid-19 з метою підтримки м’язової активності в умовах обмеженого пересування, а також отримання інструменту для зняття стресу.

На першому занятті пояснюється механіка роботи тіла і послідовність виконання восьми вправ з комплексу. Наполеглива рекомендація зробити перерву між переглядом першого і другого заняття для початківців від одного тижня до місяця щодня практикуючи комплекс грунтуючись на матеріалі першого заняття. Переходити до другого заняття можна тільки тоді, коли ви впевнено вивчите послідовність вправ і механіку роботи тіла в кожній вправі.

На початку другого заняття йде повторення першого уроку з механіки, в продовженні уроку розкрита тема свідомості, а саме робота з увагою і думкою.

На третьому занятті розкрита тема дихання і роботи з енергією ци. До перегляду і відпрацювання третього заняття переходити після достатньої щоденної практики матеріалу перших двох уроків.

Для досягнення більш якісної внутрішньої роботи в процесі виконання комплексу бажано отримати корекції кваліфікованого інструктора.

Удачі на шляху самопізнання і самовдосконалення! 🙂